O nás

O nás

Zmena životného štýlu a pokroky v oblasti technológie znížili potreby pohybu, dôsledkom čoho je nárast ľudí s problémami pohybového aparátu a bolesťami chrbtice. Tieto postihujú nielen starších ľudí ale i mladšie generácie. U ľudí rôzneho veku sa dnes častejšie ako kedykoľvek predtým vyskytuje chybné držanie tela, kyfotické, lordické, skoliotické ochorenia a zároveň rad ďalších zdravotných ochorení nepriaznivo znižujúcich kvalitu života.

Chceme ponúknuť širokej verejnosti nevynímajúc detských pacientov možnosť objektívneho zmerania svojho pohybového aparátu a chrbtice. Veríme, že objektívna, bezbolestná a úplne zdravotne bezpečná diagnostika je východiskom k správnemu nastaveniu liečby pre obnovenie predchorobného stavu.

INOVACARE – Centrum diagnostiky pohybu chce na slovenskom trhu pôsobiť ako centrum, kde prevencia a včasné zachytenie prvých chorobných stavov zamedzí neskorším komplikáciám a prípadnej dlhej rehabilitačnej liečbe.

Zároveň chceme pôsobiť ako miesto, kde dôsledné monitorovanie zdravotného stavu počas liečby je zabezpečené vďaka unikátnej technológii merania, ktoré je kedykoľvek počas liečby reprodukovateľné. Vďaka histórii meraní je zabezpečený progres počas liečby.